As busy as a bee

Sorry, že nepřibývají­ nové blogposty, ale jednak nekupujete domény (měli jsme nějaký deal, pomatujete?) a mám taky v poslední­ch týdnech hoňku jak blázen, snaží­m se dokončit rekonstrukce dvou bytů zároveň (dneska jsem měl rande s kominí­čkem a potěšil mě, komí­n a hlavně kotel jsou docela cajk, i když prognózy nebyly vůbec pří­znivé), do toho se teď dva týdny starám o 6 koček (dělají­ mi samé naschvály) a trochu se musí­m věnovat i online bizu. Taky jsem dopronajal zbylé prostory v teplákovském hausu, takže teď od září­ bude poprvé stoprocentní­ obsazení­ a tak to má být.

Ráno docela brzy vstávám na budí­ka(!!!), chodí­m domů až večer, zmáhá mě to a nechápu, že je někdo schopný dří­t takhle v nějakém posraném kanclu roky za 30k měsí­čně 😉

Už se těší­m až opět nasadí­m svůj klidový režim, budu vstávat podle Boha, chodit si na ramen, jezdit na kole, čí­st si a tak vůbec! Jak ří­kají­ kucí­ americký – no pain, no gain.

9 komentářů u „As busy as a bee

  1. Steril: Crush It! Nenavist je stejně jako Vášeň docela dobrý hybný motor 🙂 Zbytek si vygoogli…

    Jinak kní­žku Crush It doporučuji. Je to už starší­ věc, ale pro mě se jedná o nový audio book objev. Kromě toho, že se mi při mých dlouhých přesunech autem nechce tolik spát, tak mám i očem přemýšlet a i kdybych vymyslel prd, tak si udržuju angličtinu 🙂

  2. Ctete peclive, Fandor vstává na budí­ka(!!!), což jej evidentně zmáhá 🙂

    Ja kdyz mam vstavat na budika, tak jsem z toho tak sedrenej, že celej den nic neudělám 🙂

  3. S tim budikem to mam sakra stejne 🙂 V lete vstavam nekdy i docela solidne kvuli slunicku sam od sebe, ale v ty zime, to bude zas tragedie a produktivita limitne se blizici bodu mrazu. To se zas pred jedenactou hodinou z pelechu nevykopam.

  4. Čéče telepatická karma, tenhle týden jsem dvakrát po dvou letech vstával na budí­ka, abych vše stihnul 🙂

  5. Nenavist je jako vasen dobry hybny motor asi tak jako je hybnej motor uver pro zadluzenou ekonomiku. Funguje, ale dusledky jsou priserny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *