As busy as a bee

Sorry, že nepřibývají nové blogposty, ale jednak nekupujete domény (měli jsme nějaký deal, pomatujete?) a mám taky v posledních týdnech hoňku jak blázen, snažím se dokončit rekonstrukce dvou bytů zároveň (dneska jsem měl rande s kominíčkem a potěšil mě, komín a hlavně kotel jsou docela cajk, i když prognózy nebyly vůbec příznivé), do toho se teď dva týdny starám o 6 koček (dělají mi samé naschvály) a trochu se musím věnovat i online bizu. Taky jsem dopronajal zbylé prostory v teplákovském hausu, takže teď od září bude poprvé stoprocentní obsazení a tak to má být.

Ráno docela brzy vstávám na budíka(!!!), chodím domů až večer, zmáhá mě to a nechápu, že je někdo schopný dřít takhle v nějakém posraném kanclu roky za 30k měsíčně 😉

Už se těším až opět nasadím svůj klidový režim, budu vstávat podle Boha, chodit si na ramen, jezdit na kole, číst si a tak vůbec! Jak říkají kucí americký – no pain, no gain.

9 komentářů u „As busy as a bee

  1. Steril: Crush It! Nenavist je stejně jako Vášeň docela dobrý hybný motor 🙂 Zbytek si vygoogli…

    Jinak knížku Crush It doporučuji. Je to už starší věc, ale pro mě se jedná o nový audio book objev. Kromě toho, že se mi při mých dlouhých přesunech autem nechce tolik spát, tak mám i očem přemýšlet a i kdybych vymyslel prd, tak si udržuju angličtinu 🙂

  2. Ctete peclive, Fandor vstává na budíka(!!!), což jej evidentně zmáhá 🙂

    Ja kdyz mam vstavat na budika, tak jsem z toho tak sedrenej, že celej den nic neudělám 🙂

  3. S tim budikem to mam sakra stejne 🙂 V lete vstavam nekdy i docela solidne kvuli slunicku sam od sebe, ale v ty zime, to bude zas tragedie a produktivita limitne se blizici bodu mrazu. To se zas pred jedenactou hodinou z pelechu nevykopam.

  4. Čéče telepatická karma, tenhle týden jsem dvakrát po dvou letech vstával na budíka, abych vše stihnul 🙂

  5. Nenavist je jako vasen dobry hybny motor asi tak jako je hybnej motor uver pro zadluzenou ekonomiku. Funguje, ale dusledky jsou priserny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *