Hledáme posilu do Skrblíka

Hledáme do Skrblíka posilu, ideálně šikovnou slečnu „Douchovou“.

Nemáme žádné požadavky na formální vzdělání nebo praxi, očekáváme ale pracovitost, pečlivost, velmi dobrou znalost českého jazyka a ochotu se učit nové věci. K vykonávání práce je nezbytný vlastní počítač a připojení k internetu. Zkušenost s tvorbou obsahu je velkým plus. Vše potřebné vhodného kandidáta naučíme.

Náplní práce bude administrace našich „služeb“ v rámci Skrblíka jako slevové kupóny, diskusní fórum a také rešerše/příprava některých článků, např. Letáková hlídka.

Na začátků počítáme s objemem práce ve výši cca 50 hodin měsíčně, během 6-12 měsíců je reálná šance na plný úvazek. Nabízíme odměnu ve výši 80-100 Kč za hodinu, tedy 4 000-5 000 Kč měsíčně.

Práci je možné vykonávat odkudkoli, nemáme fyzické kanceláře, členové skrblíkova týmu pracují z ČR, Irska a Ukrajiny.

O práci se můžete ucházet následujícím způsobem:
Připravte aktuální vydání článku Skrblíkův týden v rozsahu 5-7 tipů. Vzor naleznete zde.
Při tvorbě článku myslete na to, že by měl být pestrý, zaujmout co nejširší čtenářskou obec – vedle levných zájezdů do Chorvatska píšeme také o vstupenkách na hudební festivaly.

Článek nám pošlete emailem na info@skrblik.cz, do předmětu uveďte PRÁCE a na konci emailu prosím napište váš oblíbený film.

Uzávěrka je o půlnoci 31.10.2016.

8 thoughts on “Hledáme posilu do Skrblíka

  1. Co mě neskutečně jebe na tom webu?
    1) Pořád to po mě různě po webu chce emailovou adresu na registraci newsletteru, i když už ho dávno registorvaný mám – proč tam není login, aby web věděl kdo jsem a že už jsem registrovaný?
    2) Při kliku na link na článek z newsletteru mě to náhodně (někdy ano, někdy ne) přesměrovává na “http://www.skrblik.cz/blokovani-reklamy/” i když mám Skrblíka v allowed sites v AdBlocku!

  2. Hele, Lukáš položil docela rozumné dotazy, které serou určitě více lidí…
    Neměl bys ho jen tak z voleje posílat do prdele 🙂

  3. Jako to zakrývaní obsahu s requestem na registraci newsletteru je UX fail jak prase… (pro lidi co už newsletter odebírají). Nechápu jak to může mít na webu někdo kdo se webem živí webem X let.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *