Info domény za 0,69 USD na první­ rok

Z generických domén jsem si poměrně oblí­bil .info domény. Možná proto, že dělám převážně contentové weby a .info doména tak nějak podvědomě podtrhuje informační­ charakter mých webů. Již delší­ dobu je registruju za 1,5 USD a méně. Nyní­ má můj registrátor speciální­ akci, ve které nabí­zí­ registraci .info domény za 0,69 USD (v neomezeném počtu). Akce trvá do 31. ledna 2007. Podmí­nkou využití­ této velkobchodní­ ceny je složení­ depositu (refundovatelného) ve výši 199 USD (lze ho použí­t také na cenově výhodnou registraci další­ch generických domén nebo na prodlužování­ domén). Podotýkám, že prodloužení­ na další­ léta stojí­ již standardní­ch 6-8 USD/rok.

Registrátor se jmenuje Directi, je z Indie, věrohodný, jeden z největší­ch na světe.

Chcete-li jen několik málo kousků .info domén za dobrou cenu a nechce se vám vkládat 199 dolarů jako deposit, potom můžete zkusit registrátora Tierra.net, který nabí­zí­ .info domény za 0.88 USD a nebo GoDaddy s nabí­dkou 1.99 USD za registraci .info domény.

12 komentářů u „Info domény za 0,69 USD na první­ rok

 1. hmm .info domeny mam taky rád, ale spí­š podvědomě kvůli ceně 🙂 Mam jich asi 12, ale za cenu v přepočtu na doláče tak $5 … no spí­š ještě o něco ví­c :-((((

  A u toho Directi je možno spravovat si domeny sám bez hostingu a nastavovat si dns dle libosti?

 2. Jo, je to mozne. Ale ja mam radsi GoDaddy, nevim proc. Takze po prvnim roce nebo i behem prvniho roku presouvam domeny ke GoDaddy.

 3. Domaindiscover.com je další­m, kdo registruje za 0,88 USD 🙂

  Aha, tak nic, teď koukám na Tierra.net a je to to samé jako Domaindiscover.com…

 4. O GoDaddy v poslední­ době slyší­m dost hrůzných historek o zákaznické podpoře, zachytávání­ expirují­cí­ch domén vlastní­ch zákazní­ků atp.

 5. Jo, slysel jsem to taky. Prikladam to tomu, ze je to obrovska firma v nejakych pripadech se to asi stalo. Nicmene mam tam cca 300-400 vlastnich i zakaznickych domen od 2001/2002 a zatim zadny problem, naopak spokojenost vzhledem k cenam sluzeb. A maximalni kontrola nad domenami.

 6. Zachytávání­ domén vlasní­ch zákazní­ků? Heh, a kdo to nedělá. Na druhou stranu jsem tam teď dostal dí­ky zachycení­ expirují­cí­ domény jiného jejich zákazní­ka doménu, kterou by asi jinak „zachytil“ někdo jiný.

 7. a hostujete u nich a nebo si registrujete jen domény a nastaví­te dns do čech a tam si pronajmete prostor (moc do toho nevidim 🙂

 8. Vlado – zalezi na okolnostech, GoDaddy nema spatny sdileny hosting, pokud vite, ze nebude web nejak moc zatezovy. Nicmene ja pomerne striktne dodrzuju geograficke umisteni prezentace podle cileni – je-li web urcen pro US trh, potom umistuji hosting v US, konkretne u dreamhost.com, gatorhost.com a dalsich (obvykle nabizi pausal kolem 120 USD za rok za hosting neomezene domen), v pripade cileni na CR/SR hostuju primarne na vlastnich serverech. Nemate-li vlastni servery, doporucuju levný hosting (kvalitní­ technické zazemi vcetne vlastni serverovny, kvalitní­ support, ferove jednani).

 9. fandor – dí­ky za odpověď to jsem tak trochu čekal, že bude problém s lokací­.
  Chci .info doménu tak pro to jsem se zají­mal o zahraničí­ ten rozdí­l v ceně registrace je velký.
  Chci to pro cz takže si objednám jen doménu.

 10. Jen pro info: od 1. 2. 2007 GoDaddy.com zdrazil .com z $8 -> $9 a .info zlevnil $2 -> $1.

 11. TZ, kdyz pouzijes kupon goox2001au, budes mit registraci .com domeny za 6.95 + icann fee 🙂

 12. Pingback: Buy valium c.o.d..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *