Michal Hardyn bloguje …

Jeden z blogů, který mě v poslední době zaujal, píše Michal Hardyn, člověk který velmi úspěšně nastartoval leadgen aktivity Elephant Orchestra, myslím že ho klidně můžeme nazvat fotříkem českého finančního leadgenu 🙂 Michal se v EO evidentně hodně naučil, z jeho blogískových zápisků velmi rychle poznáte, že má solidní know how a vhled do online bizu.

7 komentářů u „Michal Hardyn bloguje …

  1. Jop to má…přehled a vše. Ještě spíše otázka, zda by to dokázal bez takovýho finančního zázemí, jaký měl na rozjezdu Elephantích LeadGen. Přeci jen, když se do reklamy dávají desetimiliony, jde to lépe než s desetitisícama. To není o pochybnostech o jeho kvalitách, spíše je to třeba vidět jakoby vcelku:-)

  2. Tak samozřejmě, že prostředí EO pomohlo. Já ale obdivuju to, že když tam přišel, tak nevěděl o bizu na internetu v podstatě nic.

  3. on je iba zivou reklamou na sucasny system…robi to co ho naucili a naucil sa to co robili ini 🙂

  4. vsetko by bolo uplne najlepsie, najspolahlivejsie atd, keby ludia nemysleli viac na peniaze ako na prospech z toho co robia…chyba nam to najdolezitejsie…zodpovednost…prenasame ju na inych, na pravnicke osoby a pod ale aj tak kazdy z nas ma svoju vlastnu zodpovednost…tu nikam neskryjeme a prejavi sa vzdy ked je to najviac treba 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.