4 komentáře u „Není všechno zlato …

 1. Libi se me, ze L.A. Times jeste porad delaji takovouto novinarinu… je toho bohuzel cim dal mene.

 2. No, hlavně si dej pozor, ať to nedopracuješ jak Mark, firmy máte kousíček od sebe 🙂

 3. On a visit to a Beverly Hills lawyer’s office, he got a rude reception. „The lawyer grabbed him by the collar, threw him out the door, and said, ‚I don’t see anyone without an appointment,‘ “ says former Herbalife corporate counsel Perry Turner. Undaunted, Mark found a pay phone in the lobby of the building and made an appointment. The lawyer, admiring his chutzpah, duly opened his wallet.

  Referring to a panel of nutrition experts who had criticized Herbalife in testimony the previous day, he asked the senators, „If they’re such experts in weight loss, why were they so fat?“

  Priceless!

 4. Mimochodem víte, že většinu MLM firem vlastní Církev Svatá Posledních Dní (neboli Mormoni)? Což je také důvod, proč MLM při nabírání „distributorů“ používají nápadně podobné praktiky, jako Svatí Posledních Dní při náboru „oveček“.

  Jednou z novinek v MLM je nyní firma Nu Skin. Tato firma se sídlem v Utahu, opět vlastněná Svatými Posledních Dní, má jediný cíl – financovat tuto sektu a jejich kandidáta (Mitt Romney) na příští prezidentské volby v USA.

  Přihodím rovněž jeden zahraniční článek: Romney Campaign Backers
  http://diederikvannederveen.com/romney-campaign-backers

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.