Přepočítání Alexa ranku pro české weby

Všimli jste si, že se v posledních dnech (možná týdnech) zcela přepočítaly Alexa ranky pro CZ weby/domény? Například podnikanivusa.com mělo alexa rank pod 100k, nyní 620k ; webtrh kolem 30k, nyní 390k, atd.

Jak se změnil Alexa rank u vašeho webu? A používáte vůbec Alexu na rámcové porovnávání návštěvnosti, případně ověřování validity navštěvnosti např. u toplist statistik?

17 komentářů u „Přepočítání Alexa ranku pro české weby

  1. no presne to urcite nebude, ale teto nove ranky vyzeraju ze docela sedia.. zatial som tam nenasiel web, ktory by bol uplne mimo, co sice neznamena ze taky neexistuje, ale asi ich nebude tolko jak donedavna, ked mal kdejaky pofiderny slovensky web rank pod 10tisic a podobne.

    co konkretne sa ti nepozdava? daj naky priklad. resp. poznas nieco lepsie jak alexa?

  2. Inu pokud má zcela prázdný a využívaný web php7.org rank 6,889,999… Pak všechno pod milion je nějak málo, ne?

  3. Také jsem si všiml změny, ale mám mírně OT otázku. Z čeho vychází Compete rank? Předpokládám, že to je klon Alexa Ranku, ale chci se ujistit.

  4. z toho isteho co alexa. poskytuju toolbar a z neho ziskava data. samozrejme ze maju aj ine zdroje ako ciastocna analyza trafficu ale ta je dost geograficky obmedzena

  5. Jeden z mých webů spadl z 50k na 200k. Přitom pořadí pro jednotlivé země (TLD) se příliš nezměnilo. Takže nevím, čemu mám věřit. Hodnoty z Alexy jsem ale bral vždycky dost orientačně, takže o co jde…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *