PubCon 2006

Pří­ští­ týden v úterý začí­ná v Las Vegas WebmasterWorld PubCon, asi nejvýznamější­ konference pro lidi, kteří­ se živí­ internetovým marketingem. Každý, s kým jsem mluvil a kdo se zúčastnil minulých roční­ků, vychvaluje konferenci do nebes. Buď je PubCon fakt tak dobrý nebo nikdo nechce přiznat, že to stálo za prd. Faktem je, že se většina účastní­ků vrací­. V Las Vegas jsem ještě nebyl, je tam teplo a mají­ tam prý dobré all you can eat restaurace, tak se tam letos také vydám. Letí­m už dneska, mrknout na Borata a uží­t si trochu sightseeing&shopping&kristmesfeel@nyc. Pokud dorazí­m, neokradou mě, dostanu se na konferenci, přežije notebook, tak se pokusí­m napsat občas nějaké postřehy a tipy. Měl bych spát ve stejném hotelu [pro čí­paky] jako můj superhero Aaron Wall, tak třeba bude nějaká breakfest session. A nebo taky ne 🙂 Stay tunned!

6 komentářů u „PubCon 2006

  1. Petře, super! Těší­m se na tvé postřehy 😉

  2. no, premyslim, co napsat 🙂

    a taky se ted rekreuju, konference byla velmi narocna, vstavani rano pred osmou, cely den konferencovani a pak do pulnoci networking s panem fazoli a dalsima. na takovy rezim nejsem vubec zvyklej 🙂

  3. Teda Petře, jsi nám nějak usnul 🙂 Čekal jsem, že budeš pokračovat a pravidelně publikovat.. a ono ne. Doufám, že to brzy napraví­š..

  4. Pingback: eagle talon review
  5. Pingback: funny saddam pics

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *