PubCon 2006

Příští týden v úterý začíná v Las Vegas WebmasterWorld PubCon, asi nejvýznamější konference pro lidi, kteří se živí internetovým marketingem. Každý, s kým jsem mluvil a kdo se zúčastnil minulých ročníků, vychvaluje konferenci do nebes. Buď je PubCon fakt tak dobrý nebo nikdo nechce přiznat, že to stálo za prd. Faktem je, že se většina účastníků vrací. V Las Vegas jsem ještě nebyl, je tam teplo a mají tam prý dobré all you can eat restaurace, tak se tam letos také vydám. Letím už dneska, mrknout na Borata a užít si trochu sightseeing&shopping&kristmesfeel@nyc. Pokud dorazím, neokradou mě, dostanu se na konferenci, přežije notebook, tak se pokusím napsat občas nějaké postřehy a tipy. Měl bych spát ve stejném hotelu [pro čípaky] jako můj superhero Aaron Wall, tak třeba bude nějaká breakfest session. A nebo taky ne 🙂 Stay tunned!

6 komentářů u „PubCon 2006

  1. Petře, super! Těším se na tvé postřehy 😉

  2. no, premyslim, co napsat 🙂

    a taky se ted rekreuju, konference byla velmi narocna, vstavani rano pred osmou, cely den konferencovani a pak do pulnoci networking s panem fazoli a dalsima. na takovy rezim nejsem vubec zvyklej 🙂

  3. Teda Petře, jsi nám nějak usnul 🙂 Čekal jsem, že budeš pokračovat a pravidelně publikovat.. a ono ne. Doufám, že to brzy napravíš..

  4. Pingback: eagle talon review
  5. Pingback: funny saddam pics

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.