Report z New Yorku

Pokud se chystáte na výlet do New Yorku, doporučuju chytře napsaný a vyfocený report zde (většinou jsou zmíněna ne moc známá místa –> v NYC je celkem škoda ztrácet čas provařenými turistickými cíli jako třeba Empire State nebo Socha Svobody). Říkal jsem si, kdo ty zápisky tak mohl psát a pak jsem zjistil, že jsem autorku potkal letos na jaře v plzeňském nonstopu na Andělu, kde nám vyprávěla o své tašce z kočky či králíka a taky o cheapování na pražských blešácích (což mě samozřejmě zaujalo). Měl bych taky napsat svého průvodce New Yorkem, sakra …

Ještě mě dodatečně napadlo – nestává se New York povinnou položkou na checklistu správného pražského hipstera od počítačů? iPhone (co naplat, že na něj padne půlka vejplaty), retro BOTASky, farmářské trhy, kafe v kelímku za kilčo, návštěva Sapy (je cool být multikulti, i když Vietnamcům v tržnici stále tykáme), skládací nebo elektro kolo a samozřejmě ten New York (abychom se na Facebooku krapet sociálně vyčlenili nejen mezi spolužáky z gymplu).

7 komentářů u „Report z New Yorku

  1. Haha, zdravim a díky za pochvalu. Ještě zbejvá spousta dní, co musim doplnit. Časem.

    Jinak neřikalo se, že někdy vyrazíme na ten blešák spolu? Vezmu zase Vlkouše na procházku, je to mimochodem zaručeně pravá angorská kočka. Z blešáku. 😉

  2. Ten druhej odstavec v clanku .. skvelej postreh jako vzdycky… farmarsky trhy a skladaci kolo. Jen bych se tomu zas tak moc nesmal.

    Pruvodce po NY s mel napsat uz davno. Napis pruvodce teplakovem, nez se stane trendy vlastnit v teplakove najemni barak a dohadovat se s najemnikama a pruvodce vynucenejma drazbama. Doba je ponekud zrychlena.

  3. Až budeš Fandore zase v Plzni, dej vědět – naproti je Žumberská stodola…

  4. druhej odstavec je velice trefnej 🙂 jeste si zapomnel na ucet na twitru s hash tagem za kazdou #picovinou 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *