Report z New Yorku

Pokud se chystáte na výlet do New Yorku, doporučuju chytře napsaný a vyfocený report zde (většinou jsou zmí­něna ne moc známá mí­sta –> v NYC je celkem škoda ztrácet čas provařenými turistickými cí­li jako třeba Empire State nebo Socha Svobody). Ří­kal jsem si, kdo ty zápisky tak mohl psát a pak jsem zjistil, že jsem autorku potkal letos na jaře v plzeňském nonstopu na Andělu, kde nám vyprávěla o své tašce z kočky či králí­ka a taky o cheapování­ na pražských blešácí­ch (což mě samozřejmě zaujalo). Měl bych taky napsat svého průvodce New Yorkem, sakra …

Ještě mě dodatečně napadlo – nestává se New York povinnou položkou na checklistu správného pražského hipstera od počí­tačů? iPhone (co naplat, že na něj padne půlka vejplaty), retro BOTASky, farmářské trhy, kafe v kelí­mku za kilčo, návštěva Sapy (je cool být multikulti, i když Vietnamcům v tržnici stále tykáme), skládací­ nebo elektro kolo a samozřejmě ten New York (abychom se na Facebooku krapet sociálně vyčlenili nejen mezi spolužáky z gymplu).

7 komentářů u „Report z New Yorku

  1. Haha, zdravim a dí­ky za pochvalu. Ještě zbejvá spousta dní­, co musim doplnit. Časem.

    Jinak neřikalo se, že někdy vyrazí­me na ten blešák spolu? Vezmu zase Vlkouše na procházku, je to mimochodem zaručeně pravá angorská kočka. Z blešáku. 😉

  2. Ten druhej odstavec v clanku .. skvelej postreh jako vzdycky… farmarsky trhy a skladaci kolo. Jen bych se tomu zas tak moc nesmal.

    Pruvodce po NY s mel napsat uz davno. Napis pruvodce teplakovem, nez se stane trendy vlastnit v teplakove najemni barak a dohadovat se s najemnikama a pruvodce vynucenejma drazbama. Doba je ponekud zrychlena.

  3. Až budeš Fandore zase v Plzni, dej vědět – naproti je Žumberská stodola…

  4. druhej odstavec je velice trefnej 🙂 jeste si zapomnel na ucet na twitru s hash tagem za kazdou #picovinou 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *