Sháníme WordPress vývojáře pro Skrblíka

Pro průběžnou úpravu šablony ve Worpressu hledáme externího programátora, který má zkušenosti s úpravou WordPress šablon a pluginů, ovládá PHP, JS, AJAX. Preferujeme dlouhodobou spolupráci ve stylu „odešlu zadání, ve smluveném termínu se mi vrátí prověřené funkční řešení“.

Platíme tržně resp. co si řeknete a obragtem po odvedení práce, žádné dlouhé splatnosti. Zájemci mě prosím kontaktujte na emailu info @ skrblik . cz

5 příkladů úkolů, se kterými si musíte umět poradit

Omezení oprávnění používat určité rubriky

Jeden z používaných pluginů si vytvořil vlastní custom post type a vlastní kategorie. Potřebujeme doprogramovat omezení, aby určité kategorie mohli k příspěvkům přiřazovat pouze administrátoři.

Distribuce unikátních licenčních čísel

Máme databázi několik desítek tisíc licenčních čísel, které lze volně zobrazit v rámci webové stránky. Potřebujeme zajistit, aby pro každou IP adresu bylo zobrazeno a provázáno unikátní číslo ze zadaného seznamu.

Otevření dvou oken jedním klikem

Potřebujeme zajistit, aby kliknutím na jeden odkaz došlo současně k otevření stránky A v novém okně a zobrazení stránky B v původním okně. Řešení musí být funkční pro všechny prohlížeče a musí fungovat i při aktivovaném blokování nových oken.

Zobrazení hvězdiček ve vyhledávání Google

Každý z článků má své hodnocení, které se musí zobrazovat ve formě hvězdiček ve výsledcích hledání Googlu (Structured Data).

Řešení pro individuální řazení příspěvků

Máme příspěvky ve WordPressu, které mají custom field s různou hodnotou (pizza, těstoviny, nápoje). Současně máme stránku, kde se pod sebou vypisují všechny pizzy, těstoviny a nápoje. Potřebujeme jednoduché a efektivní řešení, kterým můžeme v backendu WordPressu rychle měnit pořadí příspěvků ve výpisu.

1 komentář u „Sháníme WordPress vývojáře pro Skrblíka

 1. Dobrý den,
  máme s wordpressem a jeho ohýbáním do jakékoliv podoby dlouholeté zkušenosti.
  Pokud by jste měli zájem rádi pro vás úpravy provedem.

  Máme vlastní projekty na WordPressu s vysokou návštěvností, stejně tak máme i projekty bez WP.

  Umíme s webem v podstatě cokolik od kódování až po programování a db.

  Rádi s vámi budem spolupracovat dlouhodobě.

  Tomáš Rohlena @ Webmint s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.