Teplákov city life

Byl jsem dnes se spolužákem, vedoucí­m mí­stní­ mototechny, v teplákovském baru. A byl to epic zážitek, neuvěřitelná value for money. Nejdří­v k nám přišel obecní­ blb (neuráží­m, myslí­m to jako medicí­nské označení­) a vysomroval na kamarádovi kafe s malým rumem. Poví­dali jsme si, levně se intoxikovali a přišel vrchol večera. V teplákovských barech vymysleli takovej docela netradiční­ tahák na lidi. Nejedná se o kuleční­k, ani o fotbálek, ale o obyčejnej bazarovej počí­tač s CRT monitorem, kam chodí­ lidi na internet. Buď mrknout na poštu, na online sázkovky nebo výsledky zápasů a taky na obligátní­ porní­čko.

Přišel k nám borec a jestli umí­me anglicky. Tak jsem mu ří­kal, že trochu jo a on jestli bych mu nepomohl. Tak jsme šli k počí­tači. Borec tam měl rozjetej fake chat založenej na geolokaci, takže mu tam anglicky psala nějaká Jennifer z Liberce (sic!). Viděl jsem tam, jak ji česky psal chci tě mrdat. Ona mu tam pak psala anglicky, že má zájem o vážný vztah a podobný cypoviny, jejichž cí­lem je zaplacení­ membershipu na AdultFriendFinderu nebo podobných webech.

Borec mě poprosil, abych mu přeložil co psala a pak mě požádal, abych ji anglicky odpověděl. Chtěl, abych ji napsal, že se mu moc lí­bí­ a jestli by nezašla na kávu nebo do kina a že se do ní­ zamiloval. Přišlo mi to absurdní­ odpoví­dat na automatizovanej fake chat, ale nějak jsem neměl sí­lu mu vysvětlovat o co jde, tak jsem napsal co chtěl.

Celkem postmoderní­ zážitek, ří­kám to pořád, že venkov má hodně co nabí­dnout!

6 komentářů u „Teplákov city life

  1. haha, Fandore, tak to jsi mne pobavil. 🙂 Krasny clanek jen tak dal

  2. Cesta do pekel je zacit delat absurdni veci.

    Pak uz je jen jeden dalsi level. Clovek se neumi podivat do zracadla a zacne pouzivat triky a zduvodneni, ze to absurdni neni.

    A v takovym stavu lidi chcipaj.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *