Teplákov city life

Byl jsem dnes se spolužákem, vedoucím místní mototechny, v teplákovském baru. A byl to epic zážitek, neuvěřitelná value for money. Nejdřív k nám přišel obecní blb (neurážím, myslím to jako medicínské označení) a vysomroval na kamarádovi kafe s malým rumem. Povídali jsme si, levně se intoxikovali a přišel vrchol večera. V teplákovských barech vymysleli takovej docela netradiční tahák na lidi. Nejedná se o kulečník, ani o fotbálek, ale o obyčejnej bazarovej počítač s CRT monitorem, kam chodí lidi na internet. Buď mrknout na poštu, na online sázkovky nebo výsledky zápasů a taky na obligátní porníčko.

Přišel k nám borec a jestli umíme anglicky. Tak jsem mu říkal, že trochu jo a on jestli bych mu nepomohl. Tak jsme šli k počítači. Borec tam měl rozjetej fake chat založenej na geolokaci, takže mu tam anglicky psala nějaká Jennifer z Liberce (sic!). Viděl jsem tam, jak ji česky psal chci tě mrdat. Ona mu tam pak psala anglicky, že má zájem o vážný vztah a podobný cypoviny, jejichž cílem je zaplacení membershipu na AdultFriendFinderu nebo podobných webech.

Borec mě poprosil, abych mu přeložil co psala a pak mě požádal, abych ji anglicky odpověděl. Chtěl, abych ji napsal, že se mu moc líbí a jestli by nezašla na kávu nebo do kina a že se do ní zamiloval. Přišlo mi to absurdní odpovídat na automatizovanej fake chat, ale nějak jsem neměl sílu mu vysvětlovat o co jde, tak jsem napsal co chtěl.

Celkem postmoderní zážitek, říkám to pořád, že venkov má hodně co nabídnout!

6 komentářů u „Teplákov city life

  1. haha, Fandore, tak to jsi mne pobavil. 🙂 Krasny clanek jen tak dal

  2. Cesta do pekel je zacit delat absurdni veci.

    Pak uz je jen jeden dalsi level. Clovek se neumi podivat do zracadla a zacne pouzivat triky a zduvodneni, ze to absurdni neni.

    A v takovym stavu lidi chcipaj.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.