Tip na placenou SMS bránu?

Rád bych zrealizoval jednoduchou aplikaci (pro interní účely), která z webového formuláře vytvoří zkrácenou objednávku (“zakóduje” ji do 160 znaků), pošle ji emailem na placenou SMS bránu a ta doručí SMS na určité mobilní číslo.

Máte zkušenosti resp. můžete doporučit některou z placených SMS bran, které jsou jednak spolehlivé a jednak mají nějak solidně zdokumentované API, které umožní to co potřebuji (viz výše)? Měsíční počet poslaných SMS bude nejspíš do tisíce.

Předem díky za tipy.

14 thoughts on “Tip na placenou SMS bránu?

 1. sháněli jsme nutně 100% doručitelnost a dohodli jsme se s Klikniavolej.cz – ale priorita nebyla cena…

 2. klikniavolej.cz – mají pekne api, ale musel jsem si o nej pozadat

 3. mv: Nebylo toho trapnýho spamu klikniamrdej.cz u článku o voocall dost?
  btw Voocall vypadá skvěle, díky za tip Fandore.

 4. Ja mam dobry zkusenosti s smsbrana.cz od neogenia, pouzito na nekołika eshopech a sluzbach, nebyl nikdy problem a dalo se s nima vzdycky na ne cemkoliv dohodnout.

  Jinak mobilem i smsmanazer, vypadaj taky skvele, takze bejt tebou jdu akorat po cene..

 5. Taky pouzivam mobilem.cz spolehlivost tak 97% 🙂 Obcas prijde SMS pozde (zpozdeni 10-15 min), stalo se mi, ze nebyla dorucena vubec (ale penize strhli). Muze to byt problem brany nebo i operatora. Na muj email nikdo nereagoval.

 6. Doporucuji firmu Daktela, ktera nove nabizi umisteni vlastni SIM karty do GSM brany a jeji nasledne ovladani pres API a to vcetne hovoru i SMS.
  Platite pote pouze cca 500 kc mesicne za umisteni SIM karty a provolane minuty nebo SMS pak svemu operatorovi.

  Vyhodou je, ze muzete pouzit treba vasi SIM kartu kde mate SMS do vsech siti zdarma v vramci pausalu od mobilniho operatora…

 7. Já v internetovém obchodu používám klikniavolej a nemůžu si stěžovat. I když to mobilem.cz vypadá taky dobře (a působí na mě důvěryhodně reference M. Illicha)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *