Tip na placenou SMS bránu?

Rád bych zrealizoval jednoduchou aplikaci (pro interní účely), která z webového formuláře vytvoří zkrácenou objednávku („zakóduje“ ji do 160 znaků), pošle ji emailem na placenou SMS bránu a ta doručí SMS na určité mobilní číslo.

Máte zkušenosti resp. můžete doporučit některou z placených SMS bran, které jsou jednak spolehlivé a jednak mají nějak solidně zdokumentované API, které umožní to co potřebuji (viz výše)? Měsíční počet poslaných SMS bude nejspíš do tisíce.

Předem díky za tipy.

14 komentářů u „Tip na placenou SMS bránu?

 1. sháněli jsme nutně 100% doručitelnost a dohodli jsme se s Klikniavolej.cz – ale priorita nebyla cena…

 2. klikniavolej.cz – mají pekne api, ale musel jsem si o nej pozadat

 3. mv: Nebylo toho trapnýho spamu klikniamrdej.cz u článku o voocall dost?
  btw Voocall vypadá skvěle, díky za tip Fandore.

 4. Ja mam dobry zkusenosti s smsbrana.cz od neogenia, pouzito na nekołika eshopech a sluzbach, nebyl nikdy problem a dalo se s nima vzdycky na ne cemkoliv dohodnout.

  Jinak mobilem i smsmanazer, vypadaj taky skvele, takze bejt tebou jdu akorat po cene..

 5. Taky pouzivam mobilem.cz spolehlivost tak 97% 🙂 Obcas prijde SMS pozde (zpozdeni 10-15 min), stalo se mi, ze nebyla dorucena vubec (ale penize strhli). Muze to byt problem brany nebo i operatora. Na muj email nikdo nereagoval.

 6. Doporucuji firmu Daktela, ktera nove nabizi umisteni vlastni SIM karty do GSM brany a jeji nasledne ovladani pres API a to vcetne hovoru i SMS.
  Platite pote pouze cca 500 kc mesicne za umisteni SIM karty a provolane minuty nebo SMS pak svemu operatorovi.

  Vyhodou je, ze muzete pouzit treba vasi SIM kartu kde mate SMS do vsech siti zdarma v vramci pausalu od mobilniho operatora…

 7. Já v internetovém obchodu používám klikniavolej a nemůžu si stěžovat. I když to mobilem.cz vypadá taky dobře (a působí na mě důvěryhodně reference M. Illicha)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.