10 komentářů u „Tip na start-up

 1. No nevim. Cesi narozdil od Americanu uz tak nejak tusi, ze je vsechno v prdeli.

  Museli by v souladu s kulturou prelozit „Join FREE & change your life today“ -> „Zas si zapichej a bude to vetsi pruser nez minule“.

 2. Je v tom nějaký radikální­ rozdí­l oproti AdultFrienFinder a spol? I kdyby, tak tam stejně bude z reálných uživatelů 90%+ chlapů.

 3. Už jsme něco podobného viděl i u nás. Na URL si nezvpomenu. Jen obchodní­ model měli nastavený mnohem hůř.

 4. Jaký je rozdí­l od klasických seznamek? V diskrétnosti?

 5. Jak u blbejch na dvorku. Naučte se anglicky a přečtěte si v čem je rozdí­l oproti klasické seznamce.

 6. Tak jsem přelouskal co šlo bez registrace včetně FAQ a nějak mi pořád nedochází­ ta báječnost. Naví­c jakmile vidí­m „1158 members near you are online right now“ tak si pomyslí­m něco o „serioznosti“. Jediné včem mě to překvapilo byla sekce Safe-Sex Tips and HIV/AIDS Prevention (na úrovni ZŠ) ve FAQ .

 7. Je to dating, kterých tu už je spousta, ale pravda že tohle je trochu odlišné.
  Ale zají­malo by mě, na koho to cí­lit… Myslí­m že člověk, který hledá seznámení­ půjde radši na normální­ dating, ale tady bych to spí­š viděl na vydělávání­ na chlapech/zenskych, co se regnou, aby si ověřili, jestli tam náhodou není­ jejich stará/starý.

 8. Semi: to tenhle asi uplne start-up nebude.

  V Cesku je jeste dalsi problem, ze odlouceni lidi od jejich svedomi, neboli roztrzeni na falesne a prave self http://www.mordemy.info/az-na-dren-2/ doslo o neco dal, nez v nabozenstejsich spolecnostech jako je USA.

  Neboli, ze v Cesku se nikdo nesnazi o pravdu a zadany chlapi tolik nerikaji ze jsou zadani nejen manzelkam, ale i milenkam. Tedy si vystaci s obyc seznamkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *