10 komentářů u „Tip na start-up

 1. No nevim. Cesi narozdil od Americanu uz tak nejak tusi, ze je vsechno v prdeli.

  Museli by v souladu s kulturou prelozit „Join FREE & change your life today“ -> „Zas si zapichej a bude to vetsi pruser nez minule“.

 2. Je v tom nějaký radikální rozdíl oproti AdultFrienFinder a spol? I kdyby, tak tam stejně bude z reálných uživatelů 90%+ chlapů.

 3. Už jsme něco podobného viděl i u nás. Na URL si nezvpomenu. Jen obchodní model měli nastavený mnohem hůř.

 4. Jaký je rozdíl od klasických seznamek? V diskrétnosti?

 5. Jak u blbejch na dvorku. Naučte se anglicky a přečtěte si v čem je rozdíl oproti klasické seznamce.

 6. Tak jsem přelouskal co šlo bez registrace včetně FAQ a nějak mi pořád nedochází ta báječnost. Navíc jakmile vidím „1158 members near you are online right now“ tak si pomyslím něco o „serioznosti“. Jediné včem mě to překvapilo byla sekce Safe-Sex Tips and HIV/AIDS Prevention (na úrovni ZŠ) ve FAQ .

 7. Je to dating, kterých tu už je spousta, ale pravda že tohle je trochu odlišné.
  Ale zajímalo by mě, na koho to cílit… Myslím že člověk, který hledá seznámení půjde radši na normální dating, ale tady bych to spíš viděl na vydělávání na chlapech/zenskych, co se regnou, aby si ověřili, jestli tam náhodou není jejich stará/starý.

 8. Semi: to tenhle asi uplne start-up nebude.

  V Cesku je jeste dalsi problem, ze odlouceni lidi od jejich svedomi, neboli roztrzeni na falesne a prave self http://www.mordemy.info/az-na-dren-2/ doslo o neco dal, nez v nabozenstejsich spolecnostech jako je USA.

  Neboli, ze v Cesku se nikdo nesnazi o pravdu a zadany chlapi tolik nerikaji ze jsou zadani nejen manzelkam, ale i milenkam. Tedy si vystaci s obyc seznamkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.