Tož ví­tejte

Ví­tejte na mém skromném blogu o internetovém marketingu, kterým se nějaký ten pátek zabývám. Občas tí­m vydělám i nějakou tu korunku nebo dolárek. Většinu svého know how jsem se dozvěděl od přátel a z internetových diskusí­, převážně zahraniční­ch — obecně tedy od komunity.
Rád bych postupně komunitě vracel to, co jsem se naučil. Po kouscí­ch, jen tak na chuť, rozhodně ne na přežrání­. Budu rád, když mé postřehy doplní­te, rozvedete nebo budete oponovat.

5 komentářů u „Tož ví­tejte

 1. pěkně to začalo … a pěkně to pokračuje :). Fandora čtu, a čtu ho rád. Jen tak dál fandore, než přijdeš do důchodu 😀

 2. Ahoj.
  Našel jsem tenhle web a vypadá to že i inspiraci. Neví­m kde začí­t, tak zkusí­m listopad 2006. Mám nevýhodu 5 let ztráty (+ to vypadá že už tehdy jsi měl mnoho zkušeností­) a rodinné poměry, které mi nedovolí­ věnovat těmhle věcem tolik času. Ale chci tomu dát pří­ležitost a jako motivaci beru ten ubí­hají­cí­ čas do předčasného důchodu. I kdyby to byly řádově roky, tak vždy lepší­ než celý život a ani potom člověk není­ zajištěný.
  V minulosti jsem hodně četl knihy např. od Kiyosakiho, ale kde má člověk na ty baráky brát. Domény jsou mi teď bližší­ a snad i teď tam lze nají­t větší­ potenciál než v nemovitostech.

 3. Ahoj,
  Honzo, myslí­š, že se i v dnešní­ době dají­ zaregistrovat dobře výdělečné domény do budoucna? Kiyosakiho jsem četl taky, k doménám má jeho vize velmi blýzko, akorát nevim, jestli není­ pozdě. Máš nějaké top domény od doby kdy jsi začal?

 4. Když se na to podí­váš jako na klasický trh nabí­dka/poptávka, a ví­š, že se stále točí­ domény s cenami v řádu milionů, tak je na tvém zvážení­, zda se to nevyplatí­ koupit jako spekulace, počkat a prodat se ziskem. Takže za pro prodejce dobrou cenu můžeš pořád koupit co chceš. 🙂 Každopádně tohle ale nebudou zisky desí­tky tisí­c procent.
  Já jsem na začátku, takže o top domény se zají­mám jen abych měl nějaké povědomí­, čeho lze dosáhnout, ale jinak se na ně nesoustředí­m. Beru to tak, že nemusí­m být nejlepší­ a prodávat nejdražší­ domény, aby se mi dařilo, stačí­ tomu trochu rozumět a dělat obchody ziskově.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *