Tož vítejte

Vítejte na mém skromném blogu o internetovém marketingu, kterým se nějaký ten pátek zabývám. Občas tím vydělám i nějakou tu korunku nebo dolárek. Většinu svého know how jsem se dozvěděl od přátel a z internetových diskusí, převážně zahraničních — obecně tedy od komunity.
Rád bych postupně komunitě vracel to, co jsem se naučil. Po kouscích, jen tak na chuť, rozhodně ne na přežrání. Budu rád, když mé postřehy doplníte, rozvedete nebo budete oponovat.

5 komentářů u „Tož vítejte

 1. pěkně to začalo … a pěkně to pokračuje :). Fandora čtu, a čtu ho rád. Jen tak dál fandore, než přijdeš do důchodu 😀

 2. Ahoj.
  Našel jsem tenhle web a vypadá to že i inspiraci. Nevím kde začít, tak zkusím listopad 2006. Mám nevýhodu 5 let ztráty (+ to vypadá že už tehdy jsi měl mnoho zkušeností) a rodinné poměry, které mi nedovolí věnovat těmhle věcem tolik času. Ale chci tomu dát příležitost a jako motivaci beru ten ubíhající čas do předčasného důchodu. I kdyby to byly řádově roky, tak vždy lepší než celý život a ani potom člověk není zajištěný.
  V minulosti jsem hodně četl knihy např. od Kiyosakiho, ale kde má člověk na ty baráky brát. Domény jsou mi teď bližší a snad i teď tam lze najít větší potenciál než v nemovitostech.

 3. Ahoj,
  Honzo, myslíš, že se i v dnešní době dají zaregistrovat dobře výdělečné domény do budoucna? Kiyosakiho jsem četl taky, k doménám má jeho vize velmi blýzko, akorát nevim, jestli není pozdě. Máš nějaké top domény od doby kdy jsi začal?

 4. Když se na to podíváš jako na klasický trh nabídka/poptávka, a víš, že se stále točí domény s cenami v řádu milionů, tak je na tvém zvážení, zda se to nevyplatí koupit jako spekulace, počkat a prodat se ziskem. Takže za pro prodejce dobrou cenu můžeš pořád koupit co chceš. 🙂 Každopádně tohle ale nebudou zisky desítky tisíc procent.
  Já jsem na začátku, takže o top domény se zajímám jen abych měl nějaké povědomí, čeho lze dosáhnout, ale jinak se na ně nesoustředím. Beru to tak, že nemusím být nejlepší a prodávat nejdražší domény, aby se mi dařilo, stačí tomu trochu rozumět a dělat obchody ziskově.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.