Ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu zadarmo

Bohužel Skrblík ještě nevalí, tak jeden super travel hacking tip aspoň zde.

Americký last minute booking start-up Hotel Tonight (dostali 80 mil. USD na investicích) nabízí v rámci nabírání uživatelů 70 EUR kredit na rezervaci hotelů, což je velkorysá nabídka.

Hotel Tonight funguje jen ve velký městech, pro české uživatele např. Praha, Vídeň, Budapešť, Mnichov nebo Berlín. Jistou nevýhodou je, že rezervaci lze provádět jen na poslední chvíli, tj. v den (od 9 ráno), kdy se chcete ubytovat.

Navíc teď je brutal offseason, takže i velmi solidní 4hvězdičkové hotely mají ceny za ubytování na minimu, v Praze začíná hotely na 25 EUR / noc, ve Vídni na 49 EUR noc, atd. Za získaný kredit lze tedy při troše snahy zařídit ubytování na víkend zdarma. Počasí sice není ideální, ale to neznamená, že se člověk nemůže ve Vídní nebo Berlíně důstojně najíst, vočíhnout nějakou tu galerii nebo muzeum, atd.

Co je potřeba udělat:

1. Zaregistrovat se zde.

2. Stáhnout si aplikaci do iOS nebo Android zařízení.

3. Spustit aplikaci, přihlásit se údaji zadanými v kroku 1

4. Po přihlášení budete mít kredit 20 EUR. Kliknete na Credits, dále na Redeem a promo code a zadáte SSKRBLIK, připíše se vám okamžitě dalších 20 EUR kredit.

5. Půjdete na tento web, vyplníte kvíz a zadáte stejný email, který jste zadali v kroku 1 při registraci. Do 24 hodin vám připíšou 30 EUR kredit. Tento krok musíte učinit do půlnoci 18. února 2014!

Enjoy.

22 komentářů u „Ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu zadarmo

 1. Slusnej hack, dik. Jen pripominka, plati to do 14. unora, ne kvetna. Jo a nevis, jestli je tam nejaka lhuta, do ktere je nutne kredit vyuzit?

 2. Michal, ano, uklepl jsem se, díky za upozornění, celou výši kreditu lze získat jen při splnění všech bodů do půlnoci 18. února 2014, tedy dnes. Prvních 40 EUR kredit platí rok, 30 EUR kredit z posledního bodu je potřeba využít tuším do 4. května 2014. Ideální je tedy vyrazit co nejdříve než start-up zkrachuje 😀

 3. Referrals budou až za provedené rezervace, takže to moc nevidím, že by prachy chcaly. Beru to spíš jako public service 😀

 4. Ukazuje mi to jen 40EUR a tvrdi ze BOOKEUROPE uz jsem pouzil 🙁 no i tak se tesim 🙂

 5. Muzu se prosim zeptat? Kdyz si chci nejaky ten hotel objednat/zabookovat tak to ukazuje cenu dejme tomu 40 euro. To je cena brána za jednu osobu nebo kdyz je ten pokoj s 2 luzky tak to je 40 euro za pokoj a 2 osoby. Jsem z toho zmateny. Predem dekuji za odpoved.

 6. Je to cena VŽDY za dvojlůžkový pokoj, tedy za dvě osoby dohromady.

 7. Nějak nechápu proč do té aplikace musím zadávat č. debetní karty a další údaje o kartě, jak moc tomu důvěřujete?

 8. Lukáš: Standardní věc v cestovním průmyslu. Nedostavíš se v den rezervace, musí ti naúčtovat storno poplatek (často i ve 100% výši ubytování). To jhe férová ochrana hotelů.

 9. Jinak když už jsme u toho hackingu – stačí když si chcete v Praze zarezervovat hotel po 6pm přes booking.com pomocí aplikace na telefonu. Tím spojíte hned 2 výhody. Ceny 4* hotelů jsou i 600 Kč na danou noc díky Last Minute a booking přes aplikaci je také často zvýhodněný oproti webu.

 10. Díky za tip, snad ti pak těch 20€ za každého připíšou. Udělal jsem všechny body a v credits vidím expiraci u všech bonusů až někdy v roce 2015 a né v květnu 2014 (u 30€ bonusu). Jak to máte vy?

 11. Dik za tip, hodil jsem to pak dale do prostoru a registrovalo se pres muj referal asi 400+ lidi 😀 dnes jsem dostal prvni referal bonus, tak snad to bude pokracovat.

 12. Tak jsem zkoušel několik hotelů v Praze, nejlepší mi přišel paradoxně ten nejlevnější – Central Hotel Tiepolo. Jde o 3 hvězdičkový hotel, no frills, hezky se tam spí (nevytápějí klimatizací jako v luxusnějších hotelech), je to bez snídaně, milí zaměstnanci na recepci, nevýhodou je občas blbnoucí wifi. Rušnější lokalita, v pokojích je ale klid, 5 minut pěšky na Anděl (k OC Nový Smíchov). Cena 24 EUR / noc.

 13. Dík za skvělý tip. Příští měsíc v Amsterdamu určitě využiju. Můžu se zeptat jestli uedená cena za pokoj zahrnuje dvě osoby? Dík.

 14. Sorry, vidím, že už to tady bylo zmíněno. Přehlídl jsem.

 15. Výbornej tip, škoda že to je tak časově omezené zrovna na to vůbec není čas :(.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.