Zážitkový affil co stojí za vyzkoušení

Zážitkový byznys sleduju od začátku. Za prvé, zakladatelka jedné z prvních zážitkovek, Linda Vavříková, je moje spolužačka a za druhé chodím nepravidelně na oběd s majitelem Zážitky.cz. Zážitky mne samozřejmě baví hlavně, pokud jsou na Slevomatu, ale přesto vám chci doporučit novej affil, protože solidních affiliate programů není nikdy dost.

Má ho na starosti Honza Hájek ze Zážitky.cz a Ahydova eSpoluprace.cz. K eSpolupráci jsem své výhrady už vyjádřil, tak se toho v tomhle propagandistickém článku vyvaruju.

Ve zkratce k tomu, co tedy Zážitky.cz via eSpoluprace vůbec nabízí:

 • Provize začíná na 10% (není to zlé, průměrný nákup u zážitkových agentur je někde kolem 2500,- Kč – pokud jste VIP, zkuste si vyjednat vyšší provizi)
 • Odměny – po první objednávce odměna za nasazení (300Kč kredit na zážitky) a pro nejlepšího affila pak kredit v hodnotě 20.000,- Kč (not bad) , běží v době od od 15.6.2011 do 1.10.2011 a je třeba vysoustružit obrat alespoň 40k (tj. 16 normovaných objednávek-to se dá)
 • Cookie 30 dní (no, ale jo)
 • Více řad bannerů (kreativa je obecně u inzerentů mizerná. Zážitky.cz se tu pokoušej dát affilům do ruky dvě skupiny obstojnejch bannerů – cílené na ženy a na muže + jednu produktovou a zákulisní info je takové, že pokud se jim ozvete a máte dostatečné tématickej web – udělají vám řadu na míru)
 • Affil/marketingový manuál (mám ho k dispozici, ale nemůžu sharovat-jen pro registrované. V zásadě je to takovej rychlokurz prodeje zážitků, pár postřehů, popis bannerů, atp. Docela se hodí, ovšem pokud jste affil profesionál, nic revolučního se v něm nedočtete)
 • XML (pokud byste chtěli feed, napište do Zážitky.cz. V eSpolupraci zatím není, ale bude-prej brzo)
 • Jeví se to jako docela dobrej affil – zážitky jsou furt relativně sexy produkt, Zážitky.cz mají pěknou krabičku (na rozdíl od zbytku trhu) a nějakej ten dárek je třeba neustále.

  Fandorův tip zadarmo – pokud se do toho pustíte a půjdete na to přes organic traffic ze Seznamu, zkuste se zaměřit na masáže. Je to nejčastější dárek/zážitek, je tam solidní objem narozdíl od exotických věcí typu let stíhačkou.

  Registrovat do affilu se můžete zde: http://prodavejte.zazitky.cz

  2 komentáře u „Zážitkový affil co stojí za vyzkoušení

  1. Za tu shitovou provizi mi to nestojí. V jejich oboru můžou jít klidně na 20% a ani by je to nebolelo. Je by se muselo chtít… . A i tak by to bylo pořád o ničem. Pořád je lepší prodávat zboží, služby nebo z jejich oboru třeba zájezdy. Ale ne zážitky – protože 80% trafficu co jim pošlu bude vyloučeno – jejich zážitky jsou závislé na lokalitě.

  2. Ale kulový. Je to sic eSpol, ale provizně to je bez debat nejlepčí. Zkusím to nahodit místo esence a rybky nebot z jejich grafiky je mi blivno-ale dokud to konvertuje. Tihle zazitkovaci maji aspon vkus. Dik za tip…3-)

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.