Zážitkový affil co stojí­ za vyzkoušení­

Zážitkový byznys sleduju od začátku. Za prvé, zakladatelka jedné z první­ch zážitkovek, Linda Vavří­ková, je moje spolužačka a za druhé chodí­m nepravidelně na oběd s majitelem Zážitky.cz. Zážitky mne samozřejmě baví­ hlavně, pokud jsou na Slevomatu, ale přesto vám chci doporučit novej affil, protože solidní­ch affiliate programů není­ nikdy dost.

Má ho na starosti Honza Hájek ze Zážitky.cz a Ahydova eSpoluprace.cz. K eSpolupráci jsem své výhrady už vyjádřil, tak se toho v tomhle propagandistickém článku vyvaruju.

Ve zkratce k tomu, co tedy Zážitky.cz via eSpoluprace vůbec nabí­zí­:

 • Provize začí­ná na 10% (není­ to zlé, průměrný nákup u zážitkových agentur je někde kolem 2500,- Kč “ pokud jste VIP, zkuste si vyjednat vyšší­ provizi)
 • Odměny “ po první­ objednávce odměna za nasazení­ (300Kč kredit na zážitky) a pro nejlepší­ho affila pak kredit v hodnotě 20.000,- Kč (not bad) , běží­ v době od od 15.6.2011 do 1.10.2011 a je třeba vysoustružit obrat alespoň 40k (tj. 16 normovaných objednávek-to se dá)
 • Cookie 30 dní­ (no, ale jo)
 • Ví­ce řad bannerů (kreativa je obecně u inzerentů mizerná. Zážitky.cz se tu pokoušej dát affilům do ruky dvě skupiny obstojnejch bannerů “ cí­lené na ženy a na muže + jednu produktovou a zákulisní­ info je takové, že pokud se jim ozvete a máte dostatečné tématickej web “ udělají­ vám řadu na mí­ru)
 • Affil/marketingový manuál (mám ho k dispozici, ale nemůžu sharovat-jen pro registrované. V zásadě je to takovej rychlokurz prodeje zážitků, pár postřehů, popis bannerů, atp. Docela se hodí­, ovšem pokud jste affil profesionál, nic revoluční­ho se v něm nedočtete)
 • XML (pokud byste chtěli feed, napište do Zážitky.cz. V eSpolupraci zatí­m není­, ale bude-prej brzo)
 • Jeví­ se to jako docela dobrej affil “ zážitky jsou furt relativně sexy produkt, Zážitky.cz mají­ pěknou krabičku (na rozdí­l od zbytku trhu) a nějakej ten dárek je třeba neustále.

  Fandorův tip zadarmo – pokud se do toho pustí­te a půjdete na to přes organic traffic ze Seznamu, zkuste se zaměřit na masáže. Je to nejčastější­ dárek/zážitek, je tam solidní­ objem narozdí­l od exotických věcí­ typu let stí­hačkou.

  Registrovat do affilu se můžete zde: http://prodavejte.zazitky.cz

  2 komentáře u „Zážitkový affil co stojí­ za vyzkoušení­

  1. Za tu shitovou provizi mi to nestojí­. V jejich oboru můžou jí­t klidně na 20% a ani by je to nebolelo. Je by se muselo chtí­t… . A i tak by to bylo pořád o ničem. Pořád je lepší­ prodávat zboží­, služby nebo z jejich oboru třeba zájezdy. Ale ne zážitky – protože 80% trafficu co jim pošlu bude vyloučeno – jejich zážitky jsou závislé na lokalitě.

  2. Ale kulový. Je to sic eSpol, ale provizně to je bez debat nejlepčí­. Zkusí­m to nahodit mí­sto esence a rybky nebot z jejich grafiky je mi blivno-ale dokud to konvertuje. Tihle zazitkovaci maji aspon vkus. Dik za tip…3-)

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *