17 komentářů u „Zvláštní licenční politika společnosti Digidy

 1. Žádám vás o stažení textu a odkazu, neboť daný článek není pravdivý. Navíc porušuje základní pravidla etiky a neobsahuje vyjádření druhé strany. Takových článků může kdokoliv napsat tisíce… Nyní jsem za svoji osobu rozhodnut podat trestní oznámení za poškození své osoby. Pokud nechcete být součástí toho trestního oznámení, stáhněte tento článek. Martin Kup, DIGIDY, s.r.o.

 2. Připadá mi dost úsměvné někoho žádat o stažení odkazu na článek a zároveň hrozit trestním oznámením:o) Poradím Vám další osoby do Vašeho oznámení, budou to určitě vlastníci vyhledávačů, kteří tento a onen článek zaindexují a poskytnou celému webu, jako tady Fandor. Přeji mnoho dalších úspěchů při žalobách…

 3. Text ani odkaz stahovat nebudu. Zadna pravidla neporusuju, odkazuju na clanek Martina Zufanka a popisuju vas postup jako kuriozni, coz je vyraz, ktery je neutralni. A timto planym vyhrozovanim jen potvrzujete, jaky jste picus.

 4. Hele, tituloval jsem tě nějak? Akorát se přidáváš po bok takovým zoufalcům, kteří šíří po webu jednostranné pomluvy.

 5. Opakuju – ve vetach Slyšel jsem o různých typech licencí pro internetové obchody, to co ale požaduje společnost Digidy a její vlastník Martin Kup je kuriózní. Více se dočtete níže: neni zadne hodnoceni, je to jen upozorneni na clanek nekoho jineho, kdo pise o vasi udajne vychcanosti. Tu ale nijak v postu nehodnotim ani ji nezminuju.

 6. K tomu textíku nahoře jen dodám, že DIGIDY vs. Martin Žufánek nebyli v tomto projektu v pozici dodavatel/zákazník, ale jako rovnocenní partneři. Žijeme v demokratické společnosti a autor za své dílo může požadovat, co bude chtít. Je jen na druhé straně, zda-li na to přistoupí. Nikoho jsme do ničeho netlačili. Více se dočtete v mém vyjádření, kde dávám pomlouvačný článek Martina Žufánka do patřičných souvislostí – http://www.digidy.com/reakce.html

 7. To, že zákazník nedostane zdrojové kódy, je opravdu mezi kvalitními dodavateli naprosto normální a standartní, dnes se platí opravdu užívání aplikace a ne její zdrojáky. Kdo dá zdrojáky z ruky je buď blázen nebo anarchista z opensource 🙂 . Nebo nějaký příštipkář s firmou v obýváku. SW firma to nikdy neudělá, připravila by se o knowhow a zisky (smlouvy jsou k ničemu, jejich dodržení se u nás nedá vymáhat). Takže v této kauze věřím mnohem více Digidy. Na své požadavky má právo.

 8. Trdlo, podle Vás jsou provozovatelé všech českých eshopů bez plného přístupu k ftp ? Zdá se mi že si pletete internetové aplikace a běžné sw aplikace. K těm samozřejmě zdrojový kód nikdo nechce a ani nedostane, ale u webových je nemožnost přístupu k php či databázi zcela zásadním nedostatkem bez kterého nemá smysl danou aplikaci provozovat.

 9. …s tim „picusem“ jsi me fakt dobre pobavil! Diky, zase jsem se jednou od srdicka zasmal.

 10. Moji reakci jsem dnes doplnil o jeden závažný důvod, který jsem nechtěl zveřejňovat, protože nepatřím mezi ty lidi jako Martin Žufánek, kteří vám vrazí kudlu do zad v okamžiku, kdy není schopen kontrolovat své emoce. Jak chcete věřit člověku, kterého znáte jen po internetu a který si zde může napsat jakoukoliv pohádku, když já jsem mu věřil a to jsme se znali -osobně- přes 10 let, přesto z jeho strany podle všech informací, co mám, došlo k nejednomu velkému podrazu. Jistě, existuje minimální teoretická možnost, že se bude několik lidí, od kterých mám tyto informace, mýlit, nicméně ve spojení s jistými událostmi, které se skutečně staly, existuje obrovská pravděpodobnost, že jsou pravdivé.

 11. Martine, Martine. Zdá se mi že už nevíš čím bys argumentoval a tak se do toho začínáš čím dál víc zabředávat a pouštíš se na tenký led. Teď hledáš jakoukoliv záminku k tomu, abys z toho vybruslil.

  To s tím „nejedním velkým podrazem“, který máš podle svých informací k dispozici, jsi přehnal. Já, narozdíl od tebe, mám založenou živnost na důvěře a spolehlivosti. Naši firmu jsme budovali na generace, nese naše jméno a já bych se v žádném případě nesnížil k podrazům, které by to ohrozily.
  Ty v případě zásadního problému zrušíš firmu, nebo ji přejmenuješ a jedeš zase „anonymně“ dál. Nemáš ve firmě žádné velké investice, pracuješ na vlastním počítači a v pronajaté kanceláři.

  Začínáš kolem sebe kopat jako miminko, kterému sebrali matčin prs od pusy.

 12. Mluvíš asi o sobě, že? Jediný, kdo zoufale kope kolem sebe, jsi ty a tvá pomluva je ukázkou toho nejzoufalejšího a nejpodlejšího jednání, kterého je člověk schopen. Kecy o tom, jak máš založenou živnost na důvěře a jaký seš čestný člověk – to všichni teď vidí věřejně. Z lidí, se kterými se znám a kteří s tebou měli co dočinění, ti už nedůvěřuje vůbec nikdo, akorát to na tebe hrají, pokud se jim to hodí. A teď už ti nedůvěřuji ani já, tvůj dlouholetý přítel… Dobře se zamysli nad tím, proč jsi mě neviděl poslední měsíce na ICQ (i na jiných službách jsem tě ignoroval)… Informace o tom, jak mě jako svého kamaráda i obchodního partnera vyčuráváš za zády, už mám dlouho, jen jsem se tím nenechal unést, chtěl jsem dokončit svoji aplikaci, abych ti ji mohl za rozumnou cenu prodat a dát ti sbohem. Jsou věci, které se kamarádům nedělají a dost možná, že jisté hranice porušuješ běžně a už je ani neumíš rozlišit. Evidentně jsi labilní člověk, který to nemá v hlavě v pořádku, nemá v sobě kousek slušného vychování a jediné, co umíš, je škodit! Nikdy jsi mi v ničem nepomohl, zato já tobě vyšel vstříc mnohokrát, když jsi něco potřeboval a jako zoufalec jsi tvrdil, že nemáš peníze! Doufám, že si todle i moji reakci na našem webu (viz. výše) přečtou tví obchodní partneři a pošlou tvoji firmu i s tebou tam, kam patří!

 13. Tak, touhle poslední reakcí jsi jen potvrdil mou domněnku, že jsi zešílel.

  Člověk, který 3x změní změní svou vlastní reakci, který když mu chybí zásadní argumenty vyrukuje se ztrátou důvěry a o známých, kteří to potvrzují (máme společného jen jednoho známého se kterým jsi taky pěkně vyběhl) není věru normální.

  Přeji ti abys našel pro svůj naprogramovaný obchod kupce se stejným charakterem jako máš ty. Budete si rozumět.

 14. Kupe, podle Obchodního rejstříku jsi o 7 let mladší než já, takže teď drž hubu a poslouchej.
  Podle toho co tu provádíš jsi exemplární příklad mamrda a ztroskotance, který neunesl negativní reakci.
  První nám tu všem vykládáš, jak jsi byl s Žufánkem rovnocenný partner, potom že jsi mu to chtěl prodat (jen právo k používání na tvém serveru) a teď tu zase blekotáš že jsi mu to chtěl prodat za přijatelnou cenu a už jsi s ním nechtěl míc nic společného. Tak sakra na které verzi trváš ? Když si nedokážeš ujasnit co vlastně říkáš a o očividně lžeš, tak i logicky kradeš. Jsi ukázka typického ztroskotance, který se snížil ke Google bombám (viz odkaz na alave). Takový sráč jako ty by potřeboval pořádně do držky. Táhni a už se nevracej !

 15. Psal jsem Martinovi Žufánkovi o té Kupově google bombě. Jsem rozhodnut mu pomoci a do svých stránek s PR5 vkládám stejný odkaz, jakým to Kup celé začal. Takovéto svině se totiž musí potírat ! Kdo se chce přidat tak ať linkuje Kupovo jméno s odkazem na defensův článek s přidaným parametrem Martin+Kup (http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2006070201&Martin+Kup)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.